Wentylacja basenów i SPA

Korzystając z basenu lub SPA użytkownicy oczekują dobrej zabawy i możliwości uzyskania pełnego relaksu. Uśmiechnięte twarze, pozytywne wrażenia i chęć szybkiego powrotu to coś na co czeka właściciel każdego z tych obiektów. Aby było to możliwe, złożyć musi się wiele czynników. Jednym z nich jest świeże powietrze. Z nim też wiąże się kwestia podstawowa – zdrowie osób odwiedzających obiekt. Zapewnić je może skuteczna wentylacja. Stosując ją, gwarantuje się dobre samopoczucie poprzez kontrolę wilgotności powietrza, likwidację pleśni i odpowiednie wykorzystanie energii do ogrzewania pomieszczenia. Obieg powietrza sprawia, że wytwarza się przyjazny klimat i czynione są oszczędności. Koszty ogrzewania znacznie spadają.

Bezpieczeństwo konstrukcji
Odpowiednie systemy wentylacje wpływają pozytywnie nie tylko na ludzi. Wilgoć może prowadzić do niszczenia przegród budowlanych. Z czasem taka sytuacja doprowadza do korozji fizycznej i biologicznej. Elementy składowe systemu wentylacyjnego także muszą być zabezpieczone przed korozją, dlatego pokrywane są specjalnymi powłokami antykorozyjnymi.

Doświadczenie i fachowość
Nasza firma funkcjonując na rynku zdobyła niezbędne doświadczenie, umożliwiające podejmowanie się najtrudniejszych zadań. Tak trudne zadanie jak odpowiednia wentylacja basenów i SPA wymaga dużego kredytu zaufania i wiąże się z wielką odpowiedzialnością za zdrowie użytkowników. My jesteśmy gotowi się go podjąć. Gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług.

Robimy to co potrafimy najlepiej!

IZAR-INSTALACJE
Ul. Podwale 54
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 547-154-99-98

DANE KONTAKTOWE
tel. 33 / 400-01-66
tel2. 696-029-199
biuro@izar-instalacje.pl